Остап Бендер в ХХI веке, или Изощренные способы выманивания денег через Интернет

/ Паперові книги
комп'ютерна література інтернет і web-культура
Остап Бендер в ХХI веке, или Изощренные способы выманивания денег через Интернет
Опис:
Мошенничество в Интернете процветает, не по дням, а по часам растет число обманутых и пострадавших от него людей. Хищение денег, кража конфиденциальной информации, вымогательство, недобросовестная реклама и откровенный обман - несть числа приемам и способам, которыми оперируют современные Остапы Бендеры для "сравнительно честного отъема денег у населения".

Доступні формати:

папір

читайте також:

Комп'ютерні методи обробки сигналів і зображень Заснування П@вутини. З чого починалася і до чого прийде Всесвітня мережа Новий цифровий світ. Як технології змінюють державу, бізнес і наше життя Знайомимось з інтернетом Як працює Google Стів Джобс. Людина, яка мислила по-іншому

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.