Палестина. Найважливіша проблема ісламського світу

/ публіцистика
праця
Палестина. Найважливіша проблема ісламського світу
Опис:
Палестина - земля, що лежить на стику Азії, Африки та Європи і є сакральною для усіх трьох авраамічних релігій. Однак у 20ст саме ця земля стала плацдармом для імперіалізму західних держав проти ісламського і арабського світу. Внаслідок сіоністської окупації Палестини мільйони палестинців стали вимушеними біженцями.

Чому палестинське питання стовується не лише Палестини, а усього ісламського світу? Чому цю проблему не вдається вирішити уже понад 60 років? Чому деякі арабські держави неофіційно визнають Ізраїль та мають підкилимні домовленості з ним, в ущерб інтересів Палестини? Чому палестино-ізраїльський конфлікт не є "війною за землю"? За яких умов може бути подолана окупація Палестини? Відповіді на ці та інші питання, а також історію колоніалізму в ісламському світі дає ця праця.

Праця є збіркою вибраних висловлювань Верховного лідера Ірану Сеєда Аліє Хоменеї про Палестину, виголошених під час публічних промов протягом 1989-2011рр. Переклад англійського видання "The most important problem of the Islamic world: selected statements by Ayatollah Khamenei about Palestine", яке було видане у 2012 році в Тегерані. Українською публікується вперше. Переклад: Осип Леміш.

Доступні формати:

DOC PDF FB2 DJVU

читайте також:

Зоряні розенкрейцери Кастанеда К. Учення Дона Хуана Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.