PHP, MySQL, HTML5 и CSS 3. Разработка современных динамических Web-сайтов

/ Паперові книги
комп'ютерна література СУБД. бази даних mysql
PHP, MySQL, HTML5 и CSS 3. Разработка современных динамических Web-сайтов
Опис:
Книга посвящена разработке динамических Web-сайтов с применением HTML5, CSS 3, PHP и MySQL. Описаны возможности HTML5 по работе с текстом, графикой, аудио и видео, таблицами, средствами навигации и Web-формами, а также способы представления, преобразования и анимации Web-страниц с помощью CSS 3.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Сервер на основі операційної системи FreeBSD 6.1 Перші на шляху до комп'ютера Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію IT-цунамі. Як бізнесу вижити в третій хвилі інтернету Інформатика та комп'ютерна техніка Microsoft Word 2003. Стислий курс

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.