Під знаком Цвіркуна

/ химерна
роман
Під знаком Цвіркуна
Опис:
Вченим-акустиком було перехоплено з ефіру розмову двох істот на недосяжній для слуху звуковій частоті. Як згодом з'ясувалося, в людському суспільстві існує ще одна, паралельна цивілізація. Хто вони - представники цієї цивілізації, які їхні наміри щодо людини? Ось головне питання, на яке мусять знайти відповідь троє колег.

Основні моменти цього твору винесені автором з астрального світу. Велетенський скелет з вороненої сталі на звичайному цвинтарі не вигадка, а сон-метафора, за якою вгадується загроза всьому людству і кожній людині зокрема.

Доступні формати:

DOC

читайте також:

Тому що ти є Трансгалактичний розвідник Три листки за вікном Туманність Андромеди Туманність Андромеди (збірка) Тунель

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.