Підготовка руки дитини до письма. Для дітей 4-6 років

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка дошкільнятам підготовка до школи. тести навчання письму. прописи. дрібна моторика
Підготовка руки дитини до письма. Для дітей 4-6 років
Опис:
Як підготувати дитину до оволодіння навичками письма в школі? Це питання часто хвилює батьків майбутніх учнів.Подібні заняття в дошкільному віці дуже важливі не тільки тому, що таким чином малюк готується до оволодіння навичками письма в школі, але й тому, що при виконанні графічних вправ інтенсивніше розвивається інтелект і мова дитини.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Інтернет у маркетингу Сімейне право України Ціноутворення в умовах ринку Аліса в Країні Чудес Сучасна  психологія. Теоретично-методологічні проблеми Права та обов’язки студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.