Підготовка руки до письма. Для дітей від 4 років

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка дошкільнятам підготовка до школи. тести навчання письму. прописи. дрібна моторика
Підготовка руки до письма. Для дітей від 4 років
Опис:
Робочий зошит серії «Дивосвіт», укладеної за програмами «Я у світі», «Дитина». Посібник, розроблений досвідченими методистами та педагогами-практиками, повністю відповідає сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховує вікові, фізіологічні та психологічні особливості дітей середнього дошкільного віку (5-й рік життя).

Доступні формати:

папір

читайте також:

Подарите детям праздник Строительные материалы. Учебно-справочное пособие Каркасный дом. Пошаговое руководство для застройщика Прощание с Матерой Великий образ не имеет формы, или Через живопись - к не-объекту Роскошь. Богатство между пышностью и комфортом в XVIII-XIX веках

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.