Перекотиполе ювалерних виробів

/ гумор
поезія
Перекотиполе ювалерних виробів
Опис:
Любить Валерій Ніколенко кругленькі цифри. Спочатку в есеїстичному ключі «алхімії слова» впорав десятитомний цикл «Славетні» (загальним обсягом 2500 сторінок), куди, зокрема, входять книжки: «Біографії в порівняннях», «Покликання», «Письменник пописує», «Гонорар», «Брудно-прекрасне», «Дружляндія», «Несвяті», «Бузинуті часи», «Сміхтакль», «Смерть славетних».
А тепер перед вами двадцять тисяч афоризмів – прозових і римованих, глибоких і з навмисною дурнуватістю, цнотливих і масних, абсолютно самостійних і… в співавторстві з Тарасом Шевченком. Трохи зорієнтуватись у них допоможуть МАКРОзміст на звороті титула, а в кінці збірника покажчик тем «Ста есеїв в афоризмах і недоносках».
Творчий читач може побавитися, перетасовуючи ювалерні вироби, наприклад, у такі цикли: «Мій народ – із сміХОртиці», «На ходулях од Бога дуля», «В люстерку – люДИНОзаври», «ПолітиКАрдинальне і влаДИкунське», «Для моєї еротики не бракує ротика». Ба, вже можна виділити й «вірУСмішки»…

Ніколенко В. В. ПЕРЕКОТИПОЛЕ ЮВАЛЕРНИХ ВИРОБІВ: Афористичний розгардіяш для тонких поціновувачів із товстими кишенями. – Дніпро: ЛІРА, 2020. – 436 с.
ISBN 978-966-981-392-3

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Велика гармонія (збірка) Великий Тестамент та інші поезії (збірка) Верхів'я Мачу Пічу (збірка) Вибір поезій. 1903-1923 Вибране Вибране (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.