Перемагаємо застуду та грип

/ Паперові книги
медична література популярна і нетрадиційна медицина краса і здоров'я
Перемагаємо застуду та грип
Опис:
Чим нас тільки не лякають, аби видурити наші важко зароблені гроші, обіцяючи натомість порятунок від чергової пандемічної пошесті! А які тільки види грипу не атакували багатостраждальне людство: тут вам і свинячий, і курячий, і А, і B, і заховані за більш хитромудрими комбінаціями літер латинської абетки.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Кухня і медицина Безпліддя - не вирок. Як я стала мамою Біль в руках. Отерплість рук. Що потрібно знати про своє захворювання Велика книга здоров’я лікаря Євдокименка Лікарські рослини в лікуванні неврозів Лікарські рослини і здоров’я дитини

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.