Першими до мене прийдуть діти

/ Паперові книги
художня література Українська література сучасна проза
Першими до мене прийдуть діти
Опис:
Журналіст, який зникає в нетрях передмістя; дівчинка Юта, яка блукає мертвим мегаполісом; роботяга велетенського міста-заводу та асоціальний тип Тарас, якого недолюблюють оточуючі й він їм платить взаємністю… Шляхи життя цих героїв сплітаються у тісний клубок – і ось уже розподілені ролі: де комусь належить бути маріонеткою, а хтось наважується стати поводирем-деміургом… «Першими до мене прийдуть діти» – зразок альтернативної прози, замішаної на абсурді, реалізмі, кіберпанку і ядучому сарказмові.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Духовне лицарство. Збірник для душі Оленіада Іван Сила на прізвисько "Кротон" Сонячна Мальвія. Книга друга Топінамбур, сину. Extra drive stories Перехожі

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.