Первые шаги. Цифровой дизайн

/ Паперові книги
комп'ютерна література графіка і дизайн 2d графіка інші графічні пакети
Первые шаги. Цифровой дизайн
Опис:
Если у вас есть персональный компьютер, вы можете с его помощью создавать самые разные проекты графического дизайна: от собственных фирменных бланков, логотипов и визитных карточек до пригласительных билетов, флаеров, а также обложек CD- и DVD-дисков, портфолио, веб-сайтов, газет и брошюр.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Сервер на основі операційної системи FreeBSD 6.1 Перші на шляху до комп'ютера Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію IT-цунамі. Як бізнесу вижити в третій хвилі інтернету Інформатика та комп'ютерна техніка Microsoft Word 2003. Стислий курс

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.