Пірати та їхні скарби

/ Паперові книги
дитяча література історія для дітей
Пірати та їхні скарби
Опис:
Романтика морских просторов, шум ветра, плеск волн, разные удивительные страны и, конечно же, несметные сокровища в тяжёлых сундуках! Всё это кажется таким близким и манящим, когда закрываешь глаза и представляешь себя знаменитым пиратом, бороздящим моря и океаны… Да, мечтать так прекрасно, но можно мечтать и наяву! А вы не знали? Да, да, это вполне возможно вместе с книгой Джон Мэтьюса «Пірати та їхні скарби».

Доступні формати:

папір

читайте також:

Історія живопису Дивовижні пригоди в лісовій школі. Таємний агент Порча і козак Морозенко. Таємниці лісею "Кондор" Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк Квітка сонця Дивовижні пригоди в лісовій школі. Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб`як Свято повного місяця

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.