Пиши, малюй, стирай. Загадаєчки-змивайки

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка дошкільнятам підготовка до школи. тести
Пиши, малюй, стирай. Загадаєчки-змивайки
Опис:
Вашій дитині вже час готуватися до школи? Щоб заняття приносили не лише користь, а й задоволення, обирайте найвеселіший спосіб навчання! Адже з яскравими малюнками і цікавими завданнями так легко вчитися писати, малювати, рахувати! Вправлятися у написанні букв та цифр ваш малюк зможе просто в книзі за допомогою маркера.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Божественна комедія Вибрані твори Педагогіка вищої школи Застосування компромісів при вирішенні конфліктів під час досудового розслідування Англійська лексика. Інтенсивний курс поповнення словникового запасу Охорона праці в галузі. Навчальний посібник

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.