Пісенна Шевченкіана (до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка)

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка музична школа. школа мистецтв збірки пісень
Пісенна Шевченкіана (до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка)
Опис:
Поезія Тараса Шевченка залишається невичерпним джерелом натхнення для українських композиторів і народної музичної творчості.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Свіччине весілля Українська література. Сучасний довідник школяра і студента Про Міхаїла Глінку, Модеста Мусоргського, Соф`ю Ковалевьку, Константіна Ціолковського, Анну Ахматову Про Дєніса Давидова, Міхаїла Булгакова, Алєксандра Купрiна, Норгейта Тенцинга, Марiю Каллас Про Шолом-Алейхема, Януша Корчака, Фріца Крейслера, Миколу Лукаша, Матір Терезу Про Карла Гаусса, Астрід Ліндгрен, Ніколо Паганіні, Каміллу Клодель, Ван Гога, Соломію Крушельницьку

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.