Pixarpedia

/ Паперові книги
дитяча література комп'ютерна література пригоди мультимедіа. цифрове фото і відео анімація
Pixarpedia
Опис:
Pixar are the animation giants behind incredible movies including Monsters Inc, Finding Nemo, Wall.E, Up and now Toy Story 3. Go behind-the-scenes and find out all there is to know about this extraordinary company. Learn about the fascinating rise of Pixar, from their history and creative talent to the secrets behind their unique movie-making process.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Пригоди Пеппі Довгапанчохи. Пеппі Довгапанчоха. Пеппі сідає на корабель. Пеппі Довгапанчоха у південних морях Пригоди Еміля з Льонеберґи. Еміль з Льонеберґи. Нові витівки Еміля з Льонеберґи. Ще живе Еміль у Льонеберзі Спілка Рудих та інші пригоди Шерлока Холмса Енциклопедія сучасного школяра Під землею. Під водою Кучеряві думають, що робити в дощ

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.