Планета Земля

/ Паперові книги
дитяча література пізнавальна література все про все. універсальні енциклопедії
Планета Земля
Опис:
Удивительная планета - Земля! Сколько захватывающих явлений, которые давно стали для нас обыденными, происходит вокруг. Но все ли видели их в живую? Конечно же, нет! Зато всё это вполне возможно, если вы откроете эту книгу! Ведь у вас в руках уникальное издание с дополненной реальностью (AR) в формате интерактивных 3D-игр.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Великі секрети Наталія Пуряєва про Омеляна Ковча, Івана Павла ІІ, Олександра Меня, Далай-лами XIV, Валерія Марченка Невидимі. Таємниця Туманної Бухти Перші кроки до щастя Правила безпечної поведінки вдома Правила безпечної поведінки на відпочинку

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.