По струні. vol 1 Початок піднесення

/ художня
роман
Опис:
Дзеркало, за яким ховається значно більше, ніж просто відображення. Придивившись уважніше, ми побачимо зовсім інший світ зі своїми законами та поглядами на життя. Прислухавшись, почуємо музику, дещо екстравагантну, проте мелодійну й насичену новими відчуттями: коханням, ревнивістю, вбивством, божевіллям...

Вона хоче втекти від буденності й нарешті зрозуміти, яка стежка її. Він - музикант від Бога, у якого відкрилось друге дихання. Разом вони складають суміш чогось брутального та сентиментального, поступово гублячись, де чиї фарби, аж поки колір не стане однозначним. Разом вони це переживуть... а може - ні.

Доступні формати:

DOC FB2

читайте також:

11/22/63 1984 1Q84. Книга друга 1Q84. Книга перша 1Q84. Книга третя 451° за Фаренгейтом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.