Почему небо темное. Как устроена Вселенная

/ Паперові книги
наука і техніка астрономія. космос теоретична астрономія небесна механіка
Почему небо темное. Как устроена Вселенная
Опис:
В книге рассказывается о том, как на протяжении нескольких столетий ученые пытались выяснить, почему ночью темно. Оказывается, этот вопрос связан с самым общим устройством нашей Вселенной - с тем, конечна она во времени и в пространстве или бесконечна, расширяется ли она на самом деле и из чего состоит.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI папір

читайте також:

Лінійна алгебра. Шпаргалка для студента №10 Будова й експлуатація автомобілів. Підручник Анатомія людини Ріст і розвиток людини Збірник основних державних будівельних норм України щодо архітектурного та дизайнерського проектування малоповерхових житлових будинків та їх інтер'єрів Відкриття металевих хімічних елементів. Легенди, міфи, та реалії

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.