Почитаймо разом. Навчальний посібник для учнів 4 класу

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам
Почитаймо разом. Навчальний посібник для учнів 4 класу
Опис:
Посібник містить твори видатного педагога сучасності В. О. Сухомлинського та завдання до них. Пропоновані завдання та запитання сприятимуть активізації розумової діяльності, розвитку мислення, читацьких інтересів і умінь молодших школярів.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Amis et compagnie 2. Méthode de français A1-A2: Guide pédagogique. Avec fiches photocopiables Калапеця English АВС. Літери й цифри на картках Тваринний світ на картках Золушка. Спящая красавица. Рапунцель / Cinderella. The Sleeping Beauty. Rapunzel Науково-практичний коментар Сімейного кодексу України. Судова практика з питань сімейних стосунків. Станом на 15.01.2017 р.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.