Под чужими знаменами (рос.)

/ публіцистика
нарис
Под чужими знаменами (рос.)
Опис:
Увага!!! Ця книга - інструмент антиукраїнської комуністичної пропаганди!


В.П. Бєляєв, відомий радянський письменник, автор знаменитої "Старої фортеці", прославився і як видатний публіцист. У серпні 1944 року Бєляєва як кореспондента Всесоюзного радіо направили в Західну Україну, включивши до складу місцевої Надзвичайної державної комісії по встановленню і розслідуванню злочинів німецько-фашистських загарбників та їхніх спільників. За матеріалами роботи в комісії опублікував ряд нарисів, присвячених викриттю злочинів нацистів і українських колабораціоністів (т.зв. "українських націоналістів" і тісно пов'язаної з ними греко-католицької (уніатської) церкви) на окупованих територіях СРСР. У Львові письменник пропрацював 15 років (1944-1959). Тут він завів дружні стосунки з Ярославом Галаном, про який пізніше напише книгу (1971, у співавторстві з А. Йолкіна), а також сценарій до кінофільму «До останньої хвилини» (1973), присвяченому діяльності цього видатного борця з католицькою і німецькою експансією на Україна (Державна премія УРСР імені Т. Г. Шевченка 1975 року).
У 1954 в співавторстві випустив книгу памфлетів "Під чужими прапорами" (укр. Під чужими прапорами, 1958), що розповідає про жахливі злочини, кривавих справах, скоєних "українськими буржуазними націоналістами", що знаходяться нині на службі американської розвідки. Велике місце в книзі приділено викриттю изменнической діяльності С. Бандери, А. Мельника та інших націоналістичних діячів в період Великої Вітчизняної війни.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Українська ідея. Перші речники Українська націологія: XIX-початок XX століття (Історичні нариси) Українська націологія: між світовими війнами (Історичні нариси) Українська Повстанська Армія: історія нескорених Українська Повстанська Армія: історія нескорених Українська Повстанська Армія: історія нескорених

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.