Поиски совершенного языка в европейской культуре

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія мовознавство. філологічні науки загальне і прикладне мовознавство
Поиски совершенного языка в европейской культуре
Опис:
Умберто Эко подходит к теме становления Европы в особой, свойственной лишь ему манере. Всемирно известный специалист по семиотике и теории информации обращается к ключевой проблеме взаимопонимания между жителями Европы.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Історія української літератури ХХ сторіччя та методика її викладання Влада та уява. Студії з питань політики та літератури Англійська за кермом. Інтенсивний аудіокурс (+ 4 CD-ROM) Французька за кермом. Інтенсивний аудіокурс (+ 4 CD-ROM) Практичний курс англійської мови. Advanced. Підручник для студентів четвертого курсу Народна культура українців: життєвий цикл людини. У 5 томах. Том 3. Зрілість. Жіноцтво. Жіноча субкультура

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.