Полная вовлеченность. Вдохновляйте, мотивируйте и раскрывайте все лучшее в своей команде

бізнес, гроші, економіка
Полная вовлеченность. Вдохновляйте, мотивируйте и раскрывайте все лучшее в своей команде
Опис:

Успех в бизнесе во многом зависит от того, насколько эффективно менеджеры и предприниматели способны использовать человеческий капитал. Каждый, кто занимал руководящий пост, сталкивался с необходимостью полностью раскрыть потенциал своих сотрудников. Но поскольку условия в бизнесе далеки от идеальных, сделать это удается далеко не всегда. Книга Брайана Трейси научит вас вовлекать, мотивировать и вдохновлять свою команду.

Книга будет интересна для менеджеров и владельцев бизнеса.

На русском языке публикуется впервые.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Передові країни. В очікуванні нового "економічного дива" Сучасний менеджмент у питаннях і відповідях: Навчальний посібник. За лаштунками імперії Мюльє. Справжня історія сімейного клану, що створив мережу гіпермаркетів "Ашан" Валютні війни. Витоки наступної світової кризи Свобода і далі. Шлях української жінки до нового життя в Америці Біржова діяльність

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.