Поняття літератури та інші есе (збірка)

/ наукова
есей
Поняття літератури та інші есе (збірка)
Опис:
У книжці зібрано написані в різний час есеї літературознавця, семіотика, лінгвіста Цвєтана Тодорова, присвячені таким темам, як літературні жанри, поетичне і фантастичне, індивідуальна творчість у її зв'язку з жанром та ін. У своїх працях автор звертається до творчості Шарля Бодлера, Артюра Рембо, Генрі Джеймса, Едґара По, Новаліса.
Книжка адресована хто вивчає теорію й історію літератури та мовознавство, буде корисною для всіх, хто цікавиться проблемами сучасного гуманітарного знання, прагне знайомства з найвидатнішими здобутками сучасної науки.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Альтернативна Еволюція (збірка) Diabeł tkwi w serze (пол.) Erz-herz-perc: Eseje (пол.) Niezwykli (пол.) The Apostle of Immortality (англ.) Фадо

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.