Поняття про цілі і системна раціональність: щодо функції цілей у соціальних системах

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія соціологія
Поняття про цілі і системна раціональність: щодо функції цілей у соціальних системах
Опис:
Ніклас Луман (1927 – 1998) – видатний сучасний німецький соціолог і філософ, автор оригінальної теорії соціальних систем, отримав вищу освіту з права, був асистентом американського соціолога і філософа, засновника теорії соціальних систем Талкота Парсонса, тривалий час працював у сфері державного управління, з 1968 року – професор соціології університету Білефельду.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Почути музику сфер. Земний прообраз світу пандори До зір крізь терня, або Хочу бути редактором Бізнес курс німецької мови Неофункціоналістські та постструктуралістські теорії в сучасній соціології До уроків риторики в початкових класах. Методичний посібник Спадщина тисячоліть. Українська мова. Чим вона багатша за інші?

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.