Популярна історія християнства. Двадцять століть у дорозі

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам релігії світу християнство. біблія православ'я християнство. історія, загальні уявлення історія храми. монастирі. мистецтво. іконографія богослужбові книги богослов'я. теологія світова історія древні цивілізації. первісне суспільство протестантизм історія церкви. вселенські собори релігієзнавство. історія релігій католицтво (католицизм) релігієзнавство
Популярна історія християнства. Двадцять століть у дорозі
Опис:
Як трапилося, що група малоосвічених бідняків з окраїни Римської імперії змогла почати релігійний рух, якого додержується сьогодні кожна третя людина, котра живе на землі? Творча група, яка працювала над книгою, вирішила просто й чесно розповісти читачеві, необізнаному з релігієзнавством і богословськими тонкощами, про історію найвеличнішої світової релігії.

Доступні формати:

папір

читайте також:

НПК закону України "Про виконавче провадження". Станом на 15.01.2017 Організація ресторанного господарства Основи охорони праці.Навчальний посібник Ресторанна справа. Асортимент, технологія і управління якістю продукції в сучасному ресторані НПК ЗУ "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" . Станом на 15.01.2017 НПК цивільного процесуального кодексу України. Станом на 15.01.2017 р.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.