Пори року

/ Паперові книги
виховання дітей. книги для батьків дозвілля та творчість дітей навчальна література. педагогіка дошкільнятам дитяча література ранній розвиток дорослішання. світ навколо знайомство з навколишнім світом книги-іграшки книга-гра розвиток загальних здібностей
Пори року
Опис:
Незвичайна книжка з перекидними малюнками «Пори року» сприятиме ознайомленню дітей із довкіллям, змінами в живій та неживій природі, із сезонними особливостями діяльності людей, збагаченню словникового запасу, розвитку мовлення, пам’яті, уваги та спостережливості.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Тести малюкам. 5-6 років Тести малюкам. 4-5 років Читаємо на канікулах. 4 клас Розумні дошкільнята. Розвиваємо уважність, логіку, кмітливість Читаємо на канікулах. 3 клас Казки англійською 1 (сині)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.