Повна збірка кращих творів. Нескорені

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам література
Повна збірка кращих творів. Нескорені
Опис:
Юрій Яновський, Микола Куліш, Іван Микитенко, Григорій Косинка... Їхня слава сягнула далеко за межі України. У їхніх творах – нескорений національний дух, бажання переробити світ на краще, висока творча наснага та натхнення.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Очерки по исторической грамматике английского языка Письма к учащейся молодежи о самообразовании Формирование основ профессиональной мобильности в процессе обучения высшей математике Современная английская филология. Семиотические проблемы Нанотехнологии, биомедицина, философия образования в зеркале междисциплинарного контекста Об изучении родного языка вообще и особенно в детском возрасте

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.