Повне академічне зібрання творів. Том 07: Літературно-критичні та публіцистичні статті

/ наукова
не визначено
Повне академічне зібрання творів. Том 07: Літературно-критичні та публіцистичні статті
Опис:
Українка Л.
Повне академічне зібрання творів: у 14 томах. Том 7. Літературно-критичні та публіцистичні статті / ред. В. Агеєва; передм. М. Моклиця; упоряд., комент. М. Моклиця, Н. Колошук, Т. Левчук. — Луцьк: Волинський національний університет імені Лесі Українки, 2021. — 680 с., 8 с. іл.

ISBN 978-966-600-731-8
ISBN 978-966-600-722-6 (Т. 7)

До повного академічного зібрання творів Лесі Українки в 14 томах увійшли всі знайдені на сьогодні тексти письменниці. Відновлено фрагменти й матеріали, вилучені цензурою в попередніх виданнях. Додано розлогі текстологічні, історико-літературні та реальні коментарі.

У 7 томі максимально повно представлено літературно-критичний та публіцистичний доробок Лесі Українки, що свого часу зазнав чи не найбільшого втручання радянської цензури. Серед запропонованих текстів — праці про актуальну європейську літературу, рецензії, фейлетони, полемічні статті та багато іншого.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Українська еміґрація Трипільці Україна вчора і нині: Нариси, виступи, есе Symon Petliura and the Jews: A Reappraisal (англ.) Твори. Том 1 Том 02. Волинь i Полiсся. Нiмецька окупацiя. Книга 2

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.