Поїзди ідуть на Берлін (збірка)

/ художня
новела
Поїзди ідуть на Берлін (збірка)
Опис:
Представлене видання, яке побачило світ у 1930 році, презентує прозу українського письменника, що став жертвою сталінського терору, Олекси Федоровича Влизька (1908–1934). Вміщено новели, написані під враженням від поїздки до Німеччини, яку автор здійснив у 1928 році. Із гумором, сарказмом та спостережливістю письменник подає своє бачення історії виникнення закордонного паспорту, оповідає про соціальні та політичні проблеми в країні. Обкладинку виконав художник Олександр Влизько.

Влизько О. Поїзди ідуть на Берлін / Олекса Влизько. – Харків; Київ: Літ. і мистецтво, 1930. – 98 с.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Антологія сучасної української фантастичної літератури Антологія сучасної української фантастичної літератури Антологія сучасної української фантастичної літератури Ченці-чудотворці (збірка) Українська книга мертвих Іґраїна Безстрашна

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.