Поза межами розуміння

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія філософія окремі проблеми і категорії філософії
Поза межами розуміння
Опис:
Цю книгу варто прочитати кожному, хто серйозно ставиться до життя. Багато чого ляже на душу і нагадає, і змусить замислитися: що ж це відбувалося (і відбувається) з нами "у цьому світі без Бога і без людей»?! - Як гірко висловився один із авторів цих текстів.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Задзеркалля історії Химерний Яцків: Модерністський дискурс у прозі Михайла Яцкова Комплект Аудіотренер. Английський швидко і легко (книга + СD-ROM) Лінгвокраїнознавство франкомовних країн Поетика парадокса. Інтелектуальна проза Віктора Петрова-Домонтовича Ідеологія та утопія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.