Практикум із сільськогосподарської фітопатології

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам сільське господарство. землевпорядкування
Практикум із сільськогосподарської фітопатології
Опис:
Навчальний посібник складається з чотирьох розділів. У розділі І "Загальна фітопатологія" подаються відомості про хвороби рослин (симптоми неінфекційних та інфекційних хвороб рослин, морфологія, розмноження і класифікація грибів - основних збудників хвороб), які створюють необхідну базу для успішного освоєння прикладної частини курсу.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Бухгалтерський облік і аудит. Термінологічний українсько-російско-англійський словник Зоологія Зоопсихологія з основами етології Психологія особистості Менеджмент організації Просторова організація систем послуг

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.