Практикум з організації та економіки фармації

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка медична література студентам і аспірантам бізнес, гроші, економіка галузі і професії менеджмент. лідерство медицина. фармакологія галузевий і спеціальний менеджмент фармакологія. рецептура. токсикологія організаційний і виробничий менеджмент фармація. фармацевтична хімія фармакологія. токсикологія. фармацевтика. біотехнології
Практикум з організації та економіки фармації
Опис:
Друге видання «Практикуму з організації та економіки фармації» адаптова не до вимог навчальної програми з організації та економіки фармації для вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів І—III рівнів акредитації спеціальності 5.

Доступні формати:

папір

читайте також:

З Україною в серці. Патріотична хрестоматія Місто Наталка Полтавка. Москаль-чарівник Читання. Збірник завдань для державної підсумкової атестації. 4 клас Веселкові казки. Творчі завдання для юних художників Корисні канікули. Прощавай, третій клас!

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.