Права та обов’язки студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам право. юридичні науки
Права та обов’язки студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації
Опис:
До збірника включено найважливіші закони та інші нормативно-правові акти, що регулюють порядок зарахування до вищих навчальних закладів, визначають пільги на вступ до них, умови кредитування здобуття вищої освіти, порядок надання платних послуг, організацію навчального процесу.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Вивчаємо математику. Комплекс практичних матеріалів. Середній дошкільний вік Коли нема пророка на землі Російсько-український словник у 4 томах. Том 4. С-Я Старосвітські батюшки та матушки Українська мова. Теорія, завдання, тести Акушерство та гінекологія. У 4 томах. Том 4. Оперативна гінекологія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.