Правила русского языка для начальной школы

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам іноземні мови російська
Правила русского языка для начальной школы
Опис:
В книге представлены все изучаемые в начальных классах правила правописания: орфографические и пунктуационные. Эти правила включены во все действующие программы по русскому языку и составляют содержание обязательного минимума правил правописания для всех учащихся начальной школы.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Економiка пiдприємства Стандарти бухгалтерського обліку в Україні Історія України. 10-11 класи. Довідник Зарубіжна література за програмою 2001 року. 10 клас Німецька мова в таблицях та схемах для учнів початкових класів Французька мова. Усі розмовні теми

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.