Правила выдающейся карьеры

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка управління персоналом. кар'єра кар'єра. пошук роботи бізнес література подарункові книги
Правила выдающейся карьеры
Опис:
О чем эта книга "Правила выдающейся карьеры" - одна из последних и лучших книг Стивена Кови. Вместе со своей помощницей Дженнифер Колосимо, руководителем по обучению в компании FranklinCovey, он создал настоящую инструкцию для каждого, кто хочет выделиться из толпы, получить работу своей мечты и наслаждаться ею.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Моральність капіталізму. Те, що ви не почуєте від викладачів Діловодство Сучасні тенденції інноваційного забезпечення менеджменту  в Україні Маркетинг. Словник економічних термінів Лідерство. Сутність та реалізація в українському суспільстві Біржове право України

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.