Правові проблеми реалізації принципів фінансового контролю у фінансово-контрольному процесі. Монографія

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам економіка. управління. бізнес фінанси. банківська справа
Правові проблеми реалізації принципів фінансового контролю у фінансово-контрольному процесі. Монографія
Опис:
Монографію присвячено питанням реалізації принципів фінансового контролю у фінансово-контрольному процесі. У ній з’ясовано сутність правових принципів фінансового контролю, їх ознаки та види;  уточнено поняття «фінансово-контрольний процес» та «стадії фінансово-контрольного процесу»;  окреслено стадії фінансово-контрольного процесу, на яких реалізуються принципи фінансового контролю та форми їх реалізації;  розкрито сутність реалізації принципів фінансового контролю на підготовчій стадії фінансово-контрольного процесу, під час проведення контрольних заходів та оформлення їх результатів;  визначено гарантії реалізації принципів фінансового контролю у фінансово-контрольному процесі;  охарактеризовано таку юридичну гарантію дотримання та реалізації принципів фінансового контролю у фінансово-контрольному процесі, як оскарження рішень, дій чи бездіяльності учасників фінансово-контрольного процесу в рамках адміністративної юстиції;  сформульовано пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства стосовно реалізації принципів фінансового контролю у фінансово-контрольному процесі;  подано авторське бачення відповідних статей законопроекту «Про фінансовий контроль».

Доступні формати:

папір

читайте також:

Менеджмент продуктивності Фінансова система України Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств Англійська мова. Довідник Біологія. Термінологічний словник. 2200 термінів і понять Інтегроване планування. Старша група

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.