Приключения обезьяны

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам література
Приключения обезьяны
Опис:
Михаил Зощенко - один из самых "смешных" русских писателей и одновременно один из самых загадочных авторов. Его юмор необычен и не позволяет толковать себя однозначно.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Методика навчання української літератури в середній школі Професійно-педагогічна комунікація Історія української літератури ХІ—ХVІІІ ст. Історії української літератури кінця ХІХ - початку ХХІ ст. В 2 томах. Том 1.  У пошуках іманентного сенсу Історії української літератури кінця ХІХ - початку ХХІ ст. В 2 томах. Том 2. У пошуках іманентного сенсу Історія українського літературознавства і критики

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.