Привид

художня література сучасна проза
Привид
Опис:

От издателя:

Новий детектив знаменитого норвезького письменника, чиї твори перекладені більш ніж на сорок мов, серед нагород Ю Несбі премія Датської академії детектива, премія "Книга року". За популярністю він може змагатися зі шведом Стіга Ларссона.

Після трирічної відсутності колишній поліцейський Харрі Холе повертається до Норвегії, щоб розслідувати ще одне вбивство. На цей раз їм рухають глибоко особисті мотиви: обвинувачений - син його колишньої коханої Ракель. Харрі знав Олега ще дитиною і тепер готовий розбитися в коржик, щоб довести його невинність. Оскільки убитий був наркодилером, Харрі починає пошуки в цьому напрямку. У ході свого неофіційного розслідування він дізнається про існування таємничого людини, який заправляє місцевої наркосеть. Його імені ніхто не знає. Він з'являється з нізвідки, як привид, дає вказівки, страчує і милує, а потім знову зникає. Його помічники діють жорстко і вбивають не замислюючись. Харрі розуміє, що, тільки підібравшись до цього зловісному "примарі", він зуміє допомогти Олегу ...

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Біла принцеса Соловецький етап. Антологія Екзорцист Весільні пісні Всього не забудеш Ребекка

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.