Привиденьевые, или палочники. Опыт успешного содержания и разведения в домашних условиях

/ Паперові книги
наука і техніка біологічні науки теоретична біологія. загальна біологія. біоритми хобі та дозвілля домашні тварини. догляд і навчання загальні роботи про домашніх тварин
Привиденьевые, или палочники. Опыт успешного содержания и разведения в домашних условиях
Опис:
Ученые не даром называют этих удивительных насекомых «привиденьевыми»! У наблюдателя не может не вызвать изумление движение внезапно ожившей ветки или листа.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Биодинамическое земледелие. Вступительные лекции. Том 1 Физика. Основные формулы средней школы и определение величин, входящих в них Геометрические воспоминания Судовой журнал яхты. Yacht Log of the Vessel История науки и техники 10 практических устройств на AVR-микроконтроллерах. Книга 1 (+ CD-ROM)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.