Профессиональная невеста

/ Паперові книги
психологія і взаємини сімейні взаємини
Профессиональная невеста
Опис:
Стать профессиональной невестой – целое искусство, так считает автор этой забавной книги Алиса Черкесова. Заручившись ее советами, вы запросто охмурите потенциального жениха, но это, по мнению автора, не главное.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Ментальный дихлофос, или Как избавить голову от тараканов 1000 мужских секретов, которые должна знать настоящая женщина, или Путешествие по замку Синей Бороды Законы матушки Мерфи для родителей Как управлять мужчиной-эгоистом. 48 простых правил Секрети поведінки в школі 100 порад, як отримати задоволення від роботи і уникнути емоційного вигорання

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.