Прогулянка лісами. Двоє лінюхів проти дикої природи

/ Паперові книги
подорожі пригодницький туризм Північна Америка записки мандрівників нехудожня література книги форуму видавців 2017
Прогулянка лісами. Двоє лінюхів проти дикої природи
Опис:
Аппалацька стежка, що простягається більш як на 3,5 тисячі кілометрів, сповнена небезпек. Не кожен ризикне пішки пройти бодай частину шляху, на якому не уникнути зустрічі з парою-трійкою далеко не милих ведмедів. Однак Білл Брайсон — шукач пригод зі стажем, загартований австралійським бездоріжжям і африканськими пустелями — не з лякливих. Прихопивши із собою друга, який намагається зав’язати з алкоголем, Білл вирішує випробувати свої сили. Тонкий гумор у поєднанні з глибокими роздумами про екологічний стан сьогодення та влучними спостереженнями не лише допоможе вам поринути у п’янку атмосферу лісових нетрів, а й замінить цілу купу нудних путівників.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Книга Галицьке передмістя Благословенне місто Львів / Lviv the Blessed City Український путівник по Словаччині Закохайся у Київ. Путівник Карпати. Туристичні маршрути. Бистриця. г. Тавпиш - г. Гропа. 1:50 000 Карпати. Рахівський район. 1:75 000

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.