Проект "Україна". Відомі історії нашої держави: продовження 1774-1914 рр.

/ Паперові книги
Україна історія книги форуму видавців 2016 нехудожня література
Проект "Україна". Відомі історії нашої держави: продовження 1774-1914 рр.
Опис:
У новій книжці заслуженого журналіста України, доктора історичних наук Данила Яневського продовжується розповідь про події, що відбувалися на території сучасної України після її окупації Російською імперією та монархією Габсбургів у 1781 - 1914 роках.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Старий Київ. Зі спогадів Старого Грішника Українська педагогіка в персоналіях. У 2 книгах. Комплект з 2 книг Українки в історії. Нові сторінки Українки в історії. ХХ-ХХІ століття Просвічений володар "Скарбниця потребна й пожиточна". Українські монастирські літописи, житія, повчання ченцям, чуда та інше

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.