Психбольница в руках пациентов. Алан Купер об интерфейсах

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка комп'ютерна література галузі і професії інтернет і web-культура комп'ютери і технології бізнес і менеджмент internet і освіту культурні явища майбутнє комп'ютерів
Психбольница в руках пациентов. Алан Купер об интерфейсах
Опис:
Все мы — безумцы, живущие в технологическом сумасшедшем доме, и создали этот безумный мир мы сами. Своими руками сотворили этот кошмар: интерфейсы, которые нас раздражают и утомляют глаза, устройства, которые приводят к болям в спине и в запястьях.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Уволились? Поздравляем! С песней на пенсию Управление персоналом, корпоративный мониторинг, психодиагностика. Тесты для отбора персонала Как заработать в Интернете Дизайн-студия - секреты создания и успеха Ты генеральный - что теперь? Как составить резюме для "чайников"

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.