Психология делового общения

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам економіка. управління. бізнес діловодство. офіс-менеджмент психологія менеджмент галузева психологія
Психология делового общения
Опис:
Изложенный материал легко усваивается и быстро запоминается. Книга сэкономит вам время - подготовит к экзамену в предельно короткий срок и поможет получить высший балл.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Друковані літери Тренажер з математики. Задачі. 2 клас Тренажер з математики. Задачі. 4 клас Тренажер з математики. Задачі. 3 клас Довідник у таблицях. Англійська мова. 7 – 11 класи Наліпки для розвитку дитини. Високий - низький (+ наклейки)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.