Психология личности. Определения, схемы, таблицы

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам психологія психологія особистості. психодіагностика
Психология личности. Определения, схемы, таблицы
Опис:
Данное учебное пособие в сжатом виде излагает содержание дисциплины и поможет студентам при подготовке к семинарским занятиям, самостоятельной работе и экзамену по дисциплине ПСИХОЛОГИЯ ЛИЧНОСТИ.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Абетка з історії України / The Story of Ukraine in Alphabeth Основи загальної, інженерної та екологічної геології Педагогічні технології підготовки конкуретноспроможного вчителя Єврорегіони: потенціал міжетнічної гармонізації Безпритульна течія Країна Мумі-Тролів. В 3 книгах. Книга 1. Маленькі тролі і велика повінь. Комета прилітає. Капелюх Чарівника

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.