Психология слухов и сплетен

/ Паперові книги
психологія і взаємини психологія мас і соціоніка психологія. загальні роботи основи психології. загальні роботи
Психология слухов и сплетен
Опис:
В книге отражены социально-психологические аспекты современного состояния проблематики слухов и сплетен. Представлены научные трактовки данных разновидностей коммуникации, определены их отличительные критерии, рассмотрены вопросы типологии, уточнен диапазон социальных функций, описаны закономерности изменения сообщений, передаваемых по каналам неформального общения.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Секрети поведінки в школі 100 порад, як отримати задоволення від роботи і уникнути емоційного вигорання Красива і Розумна Жіночна & спортивна Як насолоджуватися своїм життям і отримувати задоволення від роботи Вікова та педагогічна психологія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.