Психология в схемах и таблицах

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам психологія основи психології
Психология в схемах и таблицах
Опис:
В учебном пособии "Психология в схемах и таблицах", написанном в соответствии с требованиями Федерального государственного образовательного стандарта, отражены все необходимые для изучения вопросы и проблемы, рассматриваемые в рамках одноименной дисциплины.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Рисунок, живопис, скульптура. Теоретико-методологічні основи комплексного навчання І мертвим, і живим, і ненародженим Ще не вмерла Україна Українська поезія дітям: збірка Іван Сірко Від антології до онтології. Антологія як спосіб репрезентації української літератури кінця ХІХ - початку ХХІ століття

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.