Путь воспитания, или Тайны маленького сердца

психологія і взаємини психологія. загальні роботи
Путь воспитания, или Тайны маленького сердца
Опис:

В представленной книге по-новому рассматриваются детско-родительские отношения, а также особенности и типологии характеров. Книга написана по материалам тренингов по системно-векторной психологии Юрия Бурлана. Книга будет интересна родителям, педагогам, всем, кто работает с детьми.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Поштовх. Як допомогти людям зробити правильний вибір Дитина і/або кар'єра. Як бути гарними батьками, якщо Ви цілий день на роботі Психоаналіз № 20, 2017. Спецвыпуск. Родина, что это значит для нас сегодня? Вікова психологія Досить істерик! Комплексний підхід до гармонійного виховання дитини Креативна психологія. Арт-терапія у ДНЗ

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.