"Любите живопись, поэты!". Живопись в образах поэзии

/ Паперові книги
художня література поезія мистецтво. культура. Світлина любовна. лірична колекції та зібрання
"Любите живопись, поэты!". Живопись в образах поэзии
Опис:
Поэзия и живопись, слова и краски соединились на страницах этого сборника, отражаясь друг в друге. Перефразируя стихотворную строку Николая Заболоцкого, давшую название нашей книге, хочется обратиться к Вам, уважаемый читатель: любите живопись и поэзию, читайте стихи и наслаждайтесь живописными полотнами, отложите на время будничные дела и заботы и хотя бы ненадолго погрузитесь в мир поэзии и живописи - мир гармонии, ярких чувств и красоты, длящийся на протяжении веков в образах искусства.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Євромайдан. Звичайні герої Автентична Львівська Абетка "Гвара" Микола Зеров. Вибрані твори Зимою в бункері Славна козацька епоха в історії України. Художні твори вітчизняних класиків Зелені свята

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.