"Последняя глава": Агро-Джоинт в годы большого террора

/ Паперові книги
історія історія ссср
"Последняя глава": Агро-Джоинт в годы большого террора
Опис:
Среди сотен тысяч невинных жертв Большого террора 1937-1938 гг одну из малоизвестных групп репрессированных составляют сотрудники Агро-Джойнта - агрономической корпорации, которая была основана 1924 Американским еврейским объединенным распределительным комитетом и работавшая в СССР по согласованию с советской властью вплоть до 1938 г.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Лицарі Дикого Поля. Плугом і мушкетом. Український шлях до Чорного моря Тіні згаданих предків. Від склавинів до русинів. Прадавня Україна, Русь і походження українців Постаті. Нариси про діячів історії, політики, культури Усі гетьмани України. Легенди. Міфи. Біографії Крестовые походы. Войны Средневековья за Святую землю Психологія українського народу. В 2 книгах. Книга 1. Психологійний склад праукраїнської народності

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.