Радіоаматор

/ художня
оповідання
Радіоаматор
Опис:
Епік Г. Радіоаматор : оповідання / Г. Епік. – Київ : [б. в.], 1930. – 62 с. – (Бібліотека газети ”Пролетарська правда”).

Анотація: Представлене оповідання письменника, публіциста і перекладача Григорія Епіка «Радіоаматор» вийшло друком у 1930 році. У творі, написаному у 1928 році, з тонкою іронією змальовано типового для того часу службовця, Степана Івановича Курочку. Один день його зазвичай спокійного, розміреного життя перетворено на кошмар страхом та передчуттям загибелі в очікуванні засідання правління технікуму, де Курочка працював. На початку видання вміщено портрет Григорія Епіка.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

«Галатея» (збірка) «Петро Голубничий» Mellonta Tauta Stories from the Ukraine (англ.) Акуляча клітка Ангел Дивовижного

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.